2015

Deelnemers Kunstmaand 2015 Discipline Website
Amelander Amateurkunstenaars

Schilderijen
Tekeningen

 
Helena  Backmark Schilderijen

http://www.svenskakonstnarer.se/

Joséé Bastiaenen Glas www.studiobastiaenen.nl
Frans Beelen Sieraden

www.fransbeelen.nl

Beeldenroute Projecten  
Tom Beijl Schilderijen

www.galerie31.nl

Anna Belleforte Schilderijen www.annabelleforte.com
Natasja Bennink Beelden www.natasjabennink.nl
Hans van Bentem Beelden www.hansvanbentem.nl
Agaath Berger Sieraden www.agaathberger.nl
Gustavo Beuttenmuller Beelden http://www.irongothstaff.com/
Krijnie Beyen Multi-media www.beispiel.nl/KB/
Peter Boersma Mixed-media www.hehallo.nl
Kitty Boon Multi-media www.kittyboon.nl
Luyt de Brauw Keramiek www.luytdebrauw.nl
Mariëlle Buckinx Beelden

www.maritimo-ameland.nl

Dini Bulterman Schilderijen www.dinibulterman.nl
Annemarie van Buuren Fotografie www.plaatwerkfotografie.nl
Joseph Cals Beelden www.josephcals.com
Marchien Cordes Keramiek www.marchiencordes.nl 
Ingeborg Damman-Arndt Tekeningen

www.dammann-arndt.de

Theo van Delft Objecten

www.theovandelft.nl

Nicolas Dings Keramiek

www.nicolasdings.nl

Gijs Dragt Projecten

www.gijsdragt.nl

Maïté Duval  Beelden en tekeningen www.maiteduval.nl
Egbarta Tekeningen www.egbarta.nl
Leny van Elk Schilderijen www.lenyvanelk.nl
Jan Epping Schilderijen

www.janepping.nl

Ludy Feyen Projecten

www.ludyfeyen.nl

Bert Frijns Glas www.bertfrijns.com
Leo Gerritsen Beelden  
Margreet Halma Beelden

www.galerie31.nl

Annemieke Harkema Tekeningen www.annemiekeharkema.nl
Suzanne Hartmans Schilderijen www.suzannehartmans.nl
Mira den Hartog Grafiek www.roosvantudor.nl
Ane Henriksen Textiel http://anehenriksen.dk/
Het museum van binnenuit Projecten  
Redmer Hoekstra Tekeningen www.redmerhoekstra.nl
Mieke van den Hoeven Objecten

www.miekevandenhoeven.nl

Barbara Höfer Beelden

www.blh-sculptor.de

Natalie Hoogeveen Sieraden www.nataliehoogeveen.nl
Nora Hooijer Tekeningen www.norahooijer.nl
Ulrike Int-Veen Schilderijen

www.ulrike-int-veen.de

Eline Jansen Schilderijen www.elinejansen.org
Susanne Kallenbach Keramiek www.kallenbach-keramik.de
Beppe Kessler Schilderijen en sieraden www.beppekessler.nl
Jan Ketelaar Beelden www.janketelaar.nl/nl/beelden/
Michiel Knaven Projecten

www.michaelmedia.org

Miriam Knibbeler Beelden www.miriamknibbeler.nl
Rita Kok Textiel

www.ritakok.nl

Albert Kramer Beelden

www.kramer-kunstwerken.nl/

Gbariëlle Kroese Tekeningen

http://www.gabriellekroese.nl/

Su Kroker Sieraden

www.schmuckvirus.eu

Wilma Laarakker Tekeningen www.wilmalaarakker.nl
Ann Löwenstein Grafiek http://www.natverkstan.net/
Jette Mellgren Objecten www.jette-mellgren.dk/
Jolanda Meulendijks Mixed-media www.jolandameulendijks.nl
Antoinette Le Roy Beelden www.leroysculptures.nl
Licht van de kust Projecten  
Alexa Lixfeld Glas www.alexalixfeld.com
Olaf Mooij Beelden en objecten www.olafmooij.nl
Sophie Noordam Grafiek www.denoordelijke-etsers.nl
Alied Nyp Holman Beelden www.nypholmanbeelden.nl
Ingeborg Oderwald Tekeningen www.ingeborgoderwald.nl
Alinda Ottens Beelden www.beeld-bouwer.nl
Annemarie Petri Beelden en Grafiek  
Paulien Ploeger Keramiek www.paulienploeger.nl
Cor de Ree Beelden www.corderee.nl
Margriet Reinalda Fotografie www.margrietreinalda.nl
Hanneke Roelofsen Textiel

www.hannekeroelofsen.nl

Greta Sandahl Schilderijen

www.gretasandahl.se

Soren Schaarup Beelden www.s-schaarup.dk
Carmen Schilstra Schilderijen www.carmenschilstra.nl
Herman Schlooz Tekeningen www.hermanschlooz.nl
Marijke Schurink Fotografie www.marijkeschurink.com
Marijke Sjollema Schilderijen www.marijkesjollema.nl
Timo de Smet Keramiek www.maritimo-ameland.nl/
Marjan Smit Glas en Grafiek www.marjansmit.nl
Godelieve Smulders Tekeningen

www.godelievesmulders.com

Edith Sont Tekeningen

www.edithsont.nl#mce_temp_url#

Jan van Spronsen Tekeningen

http://nkvt.nl/spronsen-jan-van

Greger Ståhlgren

Projecten

http://gregerstahlgren.viewbook.com/

Wouter Stelwagen

Fotografie

http://www.wouterstelwagen.com/

Hannah Streefkerk Projecten

http://hannahstreefkerk.viewbook.com/

Birgitta Sundström Jansdotter Schilderijen

www.zweedsekunst.nl

Francisca Tollenaar Tekeningen www.franciscatollenaar.nl
Jose van den Tweel Keramiek www.vd2l-keramiek.nl
Bea van Twillert Schilderijen www.bolumen.nl 
Danielle Vidal Tekeningen www.daniellevidal.nl
Rein de Vries Tekeningen  
Ruth Vulto Gaube Beelden www.ruthvultogaube.nl
Annette Wessels Projecten  
Mia Westerhof Tekeningen www.miawesterhof.kunstinzicht.nl
Project Wensput Projecten  
Els Wiering Beelden www.elswiiering.nl
Gerrit Wijngaarden Schilderijen www.gerritwijngaarden.nl
Eva Wilms Schilderijen www.evawilms.se
Jenny Ymker Textiel

www.jennyymker.com

Willemien Zeelenberg Tekeningen en Beelden  

 

Kunstmaand Ameland made possible by

Find out more about the sponsors