2010

Deelnemers Kunstmaand 2010 Discipline Website
Josefien Alkema Schilderijen/tekeningen www.josefienalkema.nl
Tom Beijl Schilderijen/tekeningen www.atelier31.nl
Lena Bergström Glas www.orrefors.se
Anne Bjorn Schilderijen/tekeningen www.annebjorn.dk
Joke Blaauw Textiel www.johannablaauw.nl
Marga van der Bos  Textiel www.vanderbos-amsterdam.nl
Barbara Böttcher Schilderijen/tekeningen www.c15-hamburg.de
Dicky Brand Beelden www.dickybrand.nl
Margot Brekelmans Beelden www.margot-brekelmans.nl
Mariëlle Buckinx Mixed-Media www.maritimo-ameland.nl
Irmgard Bussmann Mixed-Media www.rd-bussmann.de
Ina Christensen Schilderijen/tekeningen www.inachristensen.dk
Beatrice Dettmann Schilderijen/tekeningen www.dettmann.de
Ingrid Duch Schilderijen/tekeningen www.ingridduch.dk
Nesrin During Keramiek www.during.nl
Stefan During Objecten www.during.nl
Ellen Ehk Glas www.ateljehuspukeberg.se
Betty Engholm Keramiek www.bettyengholm.dk
Jan Epping Schilderijen/tekeningen  
Hilde Foks Sieraden www.hildefoks.nl
Hetty Franken Schilderijen/tekeningen www.hettiefranken.nl
Anna-Linda Gabriël Glas www.anna-lindagabriel.com
Gerard Galema Schilderijen/tekeningen www.gerardgalema.nl
Margreet Halma Beelden www.atelier31.nl
Roland Helmus Schilderijen/tekeningen www.galerie-lilianandree.ch
Peter Hermansson Glas  
Carmen Hillers Schilderijen/tekeningen www.carmenhillers.de
Ra van der Hoek Projecten www.dutchnoodles.com
Annelies Horden Beelden  
Farangis Idelchi Schilderijen/tekeningen www.farangis.net
Jens Chr. Jensen Beelden www.jenschrjensen.dk
Micke Johansson Glas www.mickejohankonstglas.se
Lydia Jonkman  Schilderijen/tekeningen  www.lydiajonkman.nl 
Paméla Karlsson  Glas  
Elizabeth Kodde Schilderijen/tekeningen www.elizabethkodde.nl
Marina van der Kooi Beelden www.marinavanderkooi.nl
Maike van der Kooij Schilderijen/tekeningen www.maikevanderkooij.nl
Marc Langer Schilderijen/tekeningen www.marclanger.nl
Jeanette Lennartsdotter Glas www.jeanettelennartsdotter.se
Barbara Lorenz Höfer Objecten www.blh-sculptor.de
Branka Lugonja Glas  www.stgalla.dk
Herman van der Made Beelden www.hermanvandermade.nl
Sia Mai Glas  www.siamai.dk
Sijtze Malda Schilderijen/tekeningen www.sijtzemalda.nl
Timo Mank Multimedia www.diteiland.nl
Johan Meeske Schilderijen/tekeningen www.johanmeeske.nl
Don van der Meulen Beelden www.donvandermeulen.nl
Nienke Niehof Schilderijen/tekeningen www.nienkenijhof.nl
Heine Noordstra Grafiek  
Karin Ohlsen Schilderijen/tekeningen www.karinohlsen.de
Peter Bjorn Olsen Beelden www.skulptur.dk
Theo Onnes Schilderijen/tekeningen www.theoonnes.nl
Elly Overberg Schilderijen/tekeningen  
Morgan Persson Glas www.galleriglas.se
Jentsje Popma Schilderijen/tekeningen www.jentsjepopma.nl
Richard Price Glas  
Paula Punte Schilderijen/tekeningen  
Inken Rave-Lohmann Schilderijen/tekeningen www.inken-rave.de
Bowe Roodbergen Schilderijen/tekeningen www.elbowworks.nl
Louis La Rooy Glas www.louislarooy.nl
Jan Scholtus Schilderijen/tekeningen www.janscholtus.nl
Ans Schuiling Mixed-Media www.ansschuiling.nl
Timo de Smet Keramiek www.maritimo-ameland.nl
Marian Smit Beelden www.mariansmit.info
Marjan Smit Glas www.marjansmit.nl
Wouter Stips Glas www.wouterstips.nl
Edith Stoel Beelden www.edithstoel.nl
Susanne Thea Schilderijen/tekeningen www.susannethea.com
Bea van Twillert Schilderijen/tekeningen www.bolumen.nl
Durk Valkema Glas www.vrijglas.org
Mattie van der Veen Schilderijen/tekeningen www.mattievanderveen.nl
Göran Warff Glas www.kostaboda.se

 

 

 

 

Kunstmaand Ameland made possible by

Find out more about the sponsors