2009

Deelnemers Kunstmaand 2009 Discipline Website
Lars-Göran Abrahamsson Schilderijen/tekeningen  
Trix Arensman Projecten http://trix.eu
Winfried Baar Beelden www.winfried-baar.homepage.t-online.de
Tom Beijl Schilderijen/tekeningen www.atelier31.nl
Willem Bleeker Grafiek www.denoordelijke-etsers.nl
Johanne Boot Projecten www.jo-boot-foto.com
Jørn Bork Grafiek en beelden www.bork-billedkunstner.dk
Mariska Boschman Keramiek www.mariskaboschman.nl
Ton Bouchier Schilderijen/tekeningen www.tonbouchier.nl
Alexander Brandt Beelden  
Mariëlle Buckinx Mixedmedia www.maritimo-ameland.nl
Stella Burggraaf Schilderijen/tekeningen  www.stellaburggraaf.nl
Lia van der Burgt Schilderijen/tekeningen  www.atelier33.nl
Mette Bus Beelden  
Björn Carlén Schilderijen/tekeningen  www.bjorn-carlen.se
Hjördis Clemens Schilderijen/tekeningen  www.dkf.se/clemens.htm
Jan Epping Schilderijen/tekeningen   
Pontus Ersbacken Beelden  
Carla Dekker Schilderijen/tekeningen  www.carladekker.nl
Ron Genisse Grafiek www.rongennisse.nl
Ossian Gustavsson Beelden  
Karl Hallberg Beelden  
Margreet Halma Beelden www.atelier31.nl
Bert Hemsteede Grafiek www.denoordelijke-etsers.nl
Ine Hendriks Grafiek www.denoordelijke-etsers.nl
Margareta Hihn Grafiek www.margareta-hihn.de
Dirkje van der Horst-Beetsma Textiel www.quiltart.org.uk
Jens Hostrup Keramiek www.rakugalleriet.com
Robert Karlsson Beelden  
Amrita Karunaratne Keramiek www.karunaratne.com
Janke Klompmaker Textiel www.jankeklompmaker.nl
Ria van Krieken Objecten, schilderijen/tekeningen www.riavankrieken.nl
Jan van Krieken van Huessen Schilderijen/tekeningen  www.janvankrieken.nl
Marcia Krijgsman Grafiek www.denoordelijke-etsers.nl
Rienk R. Kruiderink Mixedmedia www.artofr.nl
Sanne Kuiper Schilderijen/tekeningen  www.sannekuiper.nl
Timo Mank Multimedia http://www.archipel.nu
Deirdre McLoughlin Beelden www.deirdremcloughlin.com
Bastiaan Meijer Keramiek www.destoker.nl
Riki Mijling Sieraden www.rikimijling.nl
Mai Movrin Beelden www.maimovrin.nl
Ansje van den Muyzenberg Grafiek www.denoordelijke-etsers.nl
Henrik Nielsen Mixedmedia  
Harro Nikkels Beelden www.harronikkels.nl
Sophie Noordam  Grafiek  www.denoordelijke-etsers.nl
Lars-Erik Ohlsson Schilderijen/tekeningen  www.svenskakonstnarer.se
Haukur Oskarson Fotografie  
Bodil Østergaard Schilderijen/tekeningen  www.bodilart.dk
Malin Palm Schilderijen/tekeningen  www.malinpalm.com
Drago Pecenica Grafiek www.dragopecenica.com
Jaap Pieters Projecten, installatie, sieraden www.jaappieters.com
Anneke Pleiter Textiel www.annekepleiter.nl
Jowan Remmig Grafiek www.denoordelijke-etsers.nl
Tina Reuterberg Keramiek  
Joop Runhardt  Grafiek  www.denoordelijke-etsers.nl
Joost Schmidt Grafiek www.joostschmidt.com
Luuk Scholten Grafiek  
Thorsten Schütt Beelden www.thosch-skulpturen.de
Timo de Smet Keramiek www.maritimo-ameland.nl
John Spek Beelden www.johnspek.nl
Hannah Streefkerk Projecten en textiel www.waanwaar.nl
Fred Thoolen Schilderijen/tekeningen  www.artenon.nl
Siri Tolander Beelden  
Bea van Twillert Schilderijen/tekeningen  www.bolumen.nl
Meint van der Velde Schilderijen/tekeningen  www.meintvandervelde.exto.nl
Béa Verheul Grafiek  
Lieke Vreede Grafiek www.denoordelijke-etsers.nl
Marie Line van Vuuren Projecten www.marie-linevanvuuren.nl
Elisabeth Wennberg Schilderijen/tekeningen  www.dkf.se/wennberg.htm
Margriet Westerhof Multimedia www.margrietwesterhof.nl
Deff Westerkamp Fotografie www.deff.de
Ragnar Windahl Beelden  
Flos Wink Schilderijen/tekeningen www.flospaintings.com
Yeung Yuk Kan Keramiek  
Margreet Zwetsloot Keramiek www.margreetzwetsloot.nl

Kunstmaand Ameland made possible by

Find out more about the sponsors