2014

Deelnemers Kunstmaand 2014 Discipline Website
99 Publishers, Krijn van Noordwijk en Rob Nypels Fotografie www.99uitgevers.nl
Peter van den Akker Beelden www.petervandenakker.nl
Alesund Kunstfagskole Projecten www.alesundkunstfagskole.no 
Marie Almqvist Schilderijen www.mariealmqvist.se
Amelander Amateur Kunstenaars Schilderijen  
Karin Bablok Keramiek www.karinbablok.de
Ela Bauer Sieraden www.klimt02.net/jewellers/ela-bauer
Rielle Beekmans Keramiek www.beekmans.biz
Ingrid Beemsterboer Glas www.glaszonderlood.nl
Tom Beijl Schilderijen www.atelier31.nl
Karin van Berne Beelden www.kunst-en-uitvoering.nl
Sacha de Boer Fotografie www.sachadeboer.com
Walter Bosman en Chaim Oren Schilderijen www.walterbosman.com en www.chaimoren.com
Florian Breetzke Schilderijen www.florian-breetzke.de
Anneke Bruin Sieraden www.annekebruin.nl
Theo de Bruyn Schilderijen www.theo-de-bruyn.nl
Mariëlle Buckinx Objecten  www.maritimo-ameland.nl 
Ellen van der Deen Schilderijen www.ellenvanderdeen.com
Anton Dona Beelden  
Hendrik Elings Schilderijen www.hendrikelings.nl
Jan Epping Schilderijen www.janepping.nl
Evanda Objecten www.evakippart.nl en www.wiandakeizer.nl
Mirka Farabegoli Grafiek www.mirkafarabegoli.com
Anni Fiil Objecten www.annifiil.dk
Mia Frankedal Schilderijen www.miafrankedal.com
Lenneke van der Goot Tekeningen www.lennekevandergoot.nl
Sarah de Graaf Objecten www.atelierdegraaf.nl
Margreet Halma Beelden www.atelier31.nl
Tina Haldorsson Schilderijen www.haldorsson.com
Günther Hauschildt Schilderijen www.guenther-hauschildt.de
Peter Hein Beelden www.peterhein.nl
Toos van Holstein Schilderijen www.toosvanholstein.nl
Kees Hoogendam Beelden www.hoogendam.nl
Tjibbe Hooghiemstra Tekeningen  
OC Hooymeijer Schilderijen www.ochooymeijer.com
Grietje Huisman Schilderijen www.roosvantudor.nl
Tom de Jong Schilderijen www.tdejong.com
Koos ten Kate Schilderijen www.koostenkate.nl
Christine Keruth Schilderijen www.keruth.de
Klaaiwurk Keramiek www.klaaiwurk.nl
Jose van Kleef Schilderijen www.josevankleef.com
Helma van Kleinwee Projecten www.galeriezwijsen.nl/helma_van_kleinwee
Lia Koster Glas www.liakoster.nl
Arno Kramer Tekeningen www.into-drawing.com
Henk Krist Schilderijen www.henkkrist.com
LAC Projecten

www.jaapkoetje.nl

Francesca Lai Multi-Media www.francescalai.com
Per-Rene Larsen Glas www.per-rene.dk
July Leesberg Schilderijen www.julyleesberg.nl
Martie van der Loo Beelden www.martievanderloo.nl
Lotje de Lussanet Beelden www.lussanet.net
Anna Maandag Projecten www.annamaandag.nl
Janne Martens Tekeningen http://www.jannemartens.com/
Freetje Meijer Beelden www.freetjemeijer.nl
Lotte Middendorp Multi-Media www.beelden-lotte.blogspot.com
Laura Minder Multi-Media  
Mim Molenaar Schilderijen www.mimmolenaar.nl
Lucile Moquette Schilderijen www.lucilemoquette.com
Janpeter Muilwijk Tekeningen www.janpetermuilwijk.com
Vivien Nieuwenweg Fotografie  www.viviennieuwenweg.com
Maria Ornaf Multi-Media www.vimeo.com/mariaornaf
Betty Paanakker Beelden www.bettypaanakker.info
Conny Pols Keramiek www.connypols.nl
Marieloes Reek Schilderijen www.marieloesreek.nl
Jelke Reems Projecten www.jelkeaantwerk.blogspot.nl/
Antonia Rehnen Multi-Media www.antoniarehnen.com
Krin Rinsema Tekeningen www.krinrinsema.nl
PJ Roggeband Projecten www.elfletterig.nl
Maartje Roos Fotografie www.roosphotography.nl
Lars Rylander Schilderijen www.larsrylander.com
Loes Schellekens Beelden www.loesschellekens.nl
Baukje Scheppink Tekeningen www.baukje.nl
Marijke Schurink en Herman Schlooz Sieraden en Tekeningen www.marijkeschurink.com en www.hermanschlooz.nl
Doron Silberberg Keramiek www.silberberg.dk 
Susanne Silvertant Keramiek www.susannesilvertant.nl
Sara Skaaning Fotografie  www.saraskaaning.com 
Smoel Projecten www.smoel-kunstwerkplaats.nl 
Maartje Strik Tekeningen www.maartjestrik.nl
Liesbeth Topper Beelden www.topperinbeeld.com
Bea van Twillert Schilderijen www.bolumen.nl
Cor Unum Keramiek www.corunum-ceramics.nl
Meint van der Velde Schilderijen  www.meintvandervelde.com 
Nynke Venema Multi-Media www.knynk.com
Annie Verhoeven Beelden  www.thread-art.nl
Linda Verkaaik Beelden  www.lindaverkaaik.nl
Constance Visser en Henk van der Ven Beelden www.ijsseldamdeventer.nl 
Auke de Vries Objecten

www.nouvellesimages.nl

Petra de Vries Schilderijen  www.petradevries.nl 
Michael Wilke Schilderijen  www.michael-wilke.de
Joost Zwagerman Beelden  www.beeldenvanstaal.nl

Kunstmaand Ameland gesponsert durch

Entdecken Sie die Geschichten der Sponsoren