2013

Deelnemers Kunstmaand 2013 Discipline Website
Yvonne Alting Textiel www.yvonnealting.nl
Amelander amateur kunstenaars Schilderijen  
Carsten from Andersen Edelsmeden  
Archipel Medialab Projecten www.archipel.nu
Lasse Baehring Edelsmeden www.baehring.dk
Herman Bartelds Beelden  
Tom Beijl Beelden www.atelier31.nl
Dirk Beintema Schilder www.dirkbeintema.nl
Edith Benedictus Glas www.glasatelierbenedictus.nl
Tineke van den Berg Grafiek www.tinekevandenberg.com
Rob van Bergen Keramiek www.robvanbergen.com
Sofia Bergman Glas  
Titia Beukema Grafiek www.holthoogdruk.nl
Wijke van der Bij Grafiek www.wijkevanderbij.nl
Jes van der Bijl Objecten www.jesvanderbijl.nl
Tim Blaauw Grafiek www.timblaauw.nl
Marlene Bons Beelden  
Frank Boogaard Beelden www.frank-boogaard.com
Sietske Bosma Grafiek www.sietskebosma.nl
Ton Bouchier Schilderijen www.tonbouchier.nl
Gitte Brugman Fotografie www.gittebrugman.nl
Mariëlle Buckinx Mixed-Media www.maritimo.nl
Joris Collier Projecten www.jcollier.nl
Corbino Fotografie www.corbino.nl
L.J.A.D. Creyghton Fotografie www.creyghton.com
Georges Cuyvers Edelsmeden www.georgescuyvers.be
Willy van der Duyn Grafiek www.willyvanderduyn.nl
Hans Emmelkamp Schilderijen www.hansemmelkamp.nl
Jan Epping Schilderijen www.janepping.nl
Uwe Fehrman Schilderijen www.uwe-fehrmann.de
Viltgroep Flues Textiel www.inekecarolus.nl
Franciscus & Franciscus Fotografie www.fransfranciscus.nl
Irma Frijlink Textiel  www.irmafrijlink.nl
Bianca de Gier Beelden www.biancadegier.nl
Sarah de Graaf Sieraden www.atelierdegraaf.nl
Margreet Halma Beelden www.atelier31.nl
Elsje van Heck Grafiek www.elsjevanheck.nl
Maria Heed Grafiek www.mariaheed.se
Evert van Hemert Schilderijen www.evertvanhemert.nl
Eeltsje Hettinga en Antje Veldstra Projecten  
Maron Hilverda Schilderijen www.atelier3x3.nl
Jan Hoek Fotografie www.janhoek.net
Rineke Hollemans Grafiek www.houtsnede.nl
Sjoekje Iedema Schilderijen www.sjoukjeiedema.nl
Birgit Jaenicke Beelden www.birgit-jaenicke.de
Eva Maria Jensch Beelden www.eva-maria-jensch.de
Sven Kettlitz Grafiek www.holthoogdruk.nl
Anja Knoopers Grafiek www.anjaknoopers.nl
Alex Koeleman Fotografie  www.corbino.nl 
Jaap Koetje Projecten www.jaapkoetje.nl
Thomas Köning Keramiek www.keramik-koenig.de
Ellen Kooi Fotografie www.ellenkooi.nl
Tjikkie Kreuger Beelden www.tjikkiekreugerkunstenares.nl
Caro Kroon Projecten  
Gabrielle Kroese Beelden www.gabriellekroese.nl
Pipaluk Lake Glas www.pipaluklake.com
Sonja Leutholff Grafiek www.sonjaleutholff.com
Euf Lindeboom Objecten  www.euflindeboom.nl 
Inken Lohmann Schilderijen www.inken-rave.de
Tom Mertens Schilderijen www.tonmertens.nl
Rinné A. Mervel Beelden  
Lotte Middendorp Multi-media  
Karin Morch Glas  
Jet Mous Keramiek www.jetmous.com
Esther Nagtegael Edelsmeden www.esthernagtegael.nl
Tryntsje Nauta Fotografie www.tryntsje.nl
Ulla Ohlson Glas www.ohlson-art.se
Ria Penthum Objecten www.riapenthum.nl
Jantina Peperkamp Schilderijen www.jantina-peperkamp.nl
Lisa Persson Baagoe Beelden www.lispersson.com
Marjatta Rant-Iso Grafiek www.sturon.net/marjattasart
Hanneke Roelofsen Beelden   
Henk Rusman Beelden www.henkrusman.nl
Gertjan Scholte-Albers Schilderijen www.scholte-albers.nl
Gert Sennema Projecten  
Ubaldo Sichi Objecten www.ubaldo-sichi.nl
Marjon Slomp Grafiek www.marjonslomp.nl
Timo de Smet Keramiek www.maritimo-ameland.nl
Smoel Kunstwerkplaats Projecten http://www.smoel-kunstwerkplaats.nl/ 
Edith Snoek Beelden www.edithsnoek.nl
Steneby Projecten  http://hdk.gu.se/ 
Milian van Stokkum  Beelden  www.milianvanstokkum.nl 
Francoise Stoop Beelden www.fstoop.nl
Maartje Strik Beelden  www.maartjestrik.nl 
Gerrit Terpstra Projceten   
Marjolein Terwindt Grafiek www.marjoleinterwindtwetterauw.exto.nl
Peter van Tilburg Beelden www.petervantilburg.nl
Anna Tornquist Beelden www.annatornquist.se
Bea van Twillert Beelden www.bolumen.nl
Barbara Uebel Beelden  
Ingeborg Vandamme Sieraden www.ingeborgvandamme.nl
Egbarta Veenhuizen Beelden  www.egbarta.nl 
Annemarie Veenstra Beelden  www.elteha.nl 
Leon Veerman Beelden www.leonveerman.nl
Antje Veldstra  Grafiek  www.antje-veldstra.nl 
Jose Veugen Multi-Media  www.joseveugen.nl 
Andre Vranken Beelden  
Jan-Erik Wedholm Grafiek  www.wedholm.nl
Marianne Weiss Edelsmeden  
Ronald A. Westerhuis Beelden www.ronaldawesterhuis.com
Margreet Zwetsloot Keramiek www.margreetzwetsloot.nl

Kunstmaand Ameland gesponsert durch

Entdecken Sie die Geschichten der Sponsoren