2012

Deelnemers Kunstmaand 2012 Discipline Website
Stella van Acker Beelden www.stellavanacker.nl
Lennart Alves  Beelden  www.lennartalves.se
Amelander Amateurkunstenaars     
Carsten From Andersen Edelsmeden  
Lasse Baehring Beelden www.baehring.dk
Tom Beijl Schilderijen www.atelier31.nl
Wilco Berga  Beelden  www.bbaansee.nl 
Eduard Bezembinder  Beelden  www.bezembinder.nl
Saskia Boelsums & Peter Veen Objecten www.isadora.nl
Irene van den Bos Schilderijen www.studioirene.nl
Susann Brannstrom & Niklas Holm Beelden www.susannbrannstrom.de
Marielle Buckinx Beelden www.maritimo.nl
Ursula Commandeur Beelden www.uc-keramik.de
Georges Cuyvers Edelsmeden www.georgescuyvers.be
Malone Dietrich Objecten www.malone.dietrich.nu
Eveline van Duyl Fotografie www.evelinevanduyl.com
Juliane Ebner Beelden www.juliane-ebner.de
Ulrike Emmanouilidis Beelden www.ulrike-emma.de 
Jan Epping Schilderijen www.janepping.nl
Ilona Fintland Beelden www.ilonafintland.nu
Marco Goldenbelt Beelden www.marcogoldenbeld.nl
Henrike Gootjes Objecten www.henrikegootjes.nl
Bouke Groen Objecten www.boukegroen.com
Swaantje Guentzal Textiel www.swaantje-guentzel.de
Jorinde Gustavs Projecten www.gustavs.org
Margreet Halma Beelden www.galerie31.nl
Evert van Hemert Schilderijen www.evertvanhemert.nl
Peter Hiemsta Beelden  www.peterhiemstra.eu
Jeroen Hoogendoorn Projecten www.waterlandmedia.nl
Yke Kaastra Objecten  
Project Kabines  Projecten   www.archipel.nu 
Aino Kajaniemi  Textiel  www.elisanet.fi/aino.kajaniemi 
Irma Kamp en Gea Koevoets Beelden www.irmakamp.exto.nl & www.gea-koevoets.nl
Dolph Kessler Fotografie www.dolphkessler.nl
Annemiek van Kollenburg Keramiek www.annemiekvankollenburg.nl
Ria van Krieken Objecten www.riavankrieken.nl
Henk Krist Beelden www.henkkrist.com
Kunstwerkplaats Smoel Objecten smoel-­kunstwerkplaats.­nl
Tine Kuiper en Ruud Mast Fotografie www.tinekuiper.nl en www.ruudmast.nl
Renske Leeuw Beelden www.renskeleeuw.nl
Boukje de Loos Schilderijen www.baukjedeloos.nl
Timo Mank Multi-Media www.archipel.nu
McWilliam Beelden www.martin-mcwilliam.de
Dinita Mir Schilderijen www.dinitamir.nl
Maiken Monnerup Beelden www.maiken-monnerup.dk
Ingrid Mol Beelden www.ingridmol.com
Esther Nagtegael Edelsmeden www.esthernagtegael.nl
Rolina Nell Beelden www.rolinanell.nl
Sven Ochsenreither Beelden www.sven-ochsenreither.de
Greg officer Schilderijen www.gregofficer.com
Mara Piccione Beelden www.piccione.nl
Annelies Propstra Schilderijen www.cbkgroningen.nl
Henk Rusman Beelden www.henkrusman.nl
Allan Scharff  Edelsmeden   www.scharff.dk 
Wendelien Schönfeld Beelden www.wendelienschonfeld.nl
Studenten Minerva  Projecten  
Bernard Stuurman Beelden www.ben-stuurman.de
Iris Thuermer Objecten www.iris-thuermer.de
Jose van den Tweel Keramiek www.vd2L-keramiek.nl
Bea van Twillert Schilderijen www.bolumen.nl
Bertil Vallien Glas www.kostaboda.com
Coen Vernooij Objecten www.coenvernooij.nl
Paul de Vries Edelsmeden www.passi.nl
Anders Wallin  Beelden  www.wallin-art.net
Goran Warf Glas www.kostaboda.com
Marianne Weiss Edelsmeden www.orosmykker.dk
Deff Westerkamp Fotografie www.deff.de
Anne Wine  Mixed-Media  www.annewine.nl 
Jose Witteveen Beelden www.josewitteveen.nl
Paulien Worp  Sieraden  www.paulienworp-edelsmid.nl 

Kunstmaand Ameland gesponsert durch

Entdecken Sie die Geschichten der Sponsoren