2011

Deelnemers Kunstmaand 2011 Discipline Website
Lars-Göran Abrahamsson Beelden http://www.dkf.se/abrahamsson.htm
Josée Algra Fotografie www.jo-seeart.nl
Ghita Beck Svensen Beelden www.ghitas.dk
Tom Beijl  Beelden www.atelier31.nl
Natasja Bennink Beelden www.natasjabennink.com
Jane Boes Beelden www.janeboes.dk
Nicole Bots Keramiek www.nicolebots.nl
Mijke Bos Fotografie www.mijkebos.com
Anton ter Braak Beelden www.antonterbraak.com 
Onno Broeksma Beelden www.onnobroeksma.nl
Janny Bruinsma Beelden  
Mariëlle Buckinx Mixed-Media www.maritimo-ameland.nl
Emiliana Cordaro Beelden www.cordaro.nl
Gosse Dam Beelden www.gossedam.nl
Anton Dona Beelden www.antondona.nl
Willie Dona Beelden www.williedona.nl
Wilma Drooger Beelden www.wilmadrooger.nl
Harry Dukker Fotografie www.harrydukker.nl
Jan Epping Beelden  
Ina Fekken Beelden www.inafekken.nl
Horst Göbbels Keramiek  
Margreet Halma Beelden www.atelier31.nl
Sigrid Hamelink Projecten www.sigridhamelink.nl
Eugenie Heesen Fotografie www.mijnkunstboek.eu/eugenieheesen
Mieke van den Hoeven Projecten www.miekevandenhoeven.nl
Barend Houtsmuller Fotografie www.houtsmuller.com
Alex de Jong en Laetitia Boulud Projecten  
Nico Kamberg Beelden www.nicokambergkunst.nl
Yeung Yuk Kan Keramiek www.yeungyukkan.com
Pit Kinzer Projecten www.pitkinzer.de
Hilda Klaassen Beelden www.hildaklaassen.nl
Kees de Kloet Beelden www.keesdekloet.nl
Huub en Adelheid Kortekaas Sieraden www.huubenadelheid-kortekaas.nl
Rienk Kruiderink Mixed-Media www.ArtofR.nl
Arjen Lancel Projecten www.arjenlancel.nl
Rob van Leeuwen Beelden www.robvanleeuwen.com
Anna Lindgren Beelden  www.annalindgren.dk
Ludvig Löfgren Glas www.kostaboda.com
Lia Luijendijk Textiel www.lia-textielkunst.nl
Timo Mank Multi-Media www.diteiland.nl
Baukje van der Meer en Bertine Workel Projecten www.blikveld-fotostudio.nl
Cobi Mooiweer Beelden www.cobimooiweer.nl
Brigitte Mulders Beelden www.brigittemulders.nl
Marie Svan Olsen Beelden www.mariesvan.dk
Dick Oostra Beelden www.dickoostra.nl
Hanneke Paumen Sieraden www.hannekepaumen.nl
Drago Pecenica Beelden www.dragopecenica.com
Henk Pietersma Beelden www.henkpietersma.nl
Pieter Ploeger Beelden www.ploeger-art.nl
Liesbeth Rahder Beelden www.liesbethrahder.nl
Tina Reuterberg Keramiek  
Beatrijs van Rheeden Beelden www.beatrijsvanrheeden.nl
Joachim Römer Projecten www.unterblicken.de
Jorn Ronnau Projecten www.ronnau.dk
Anneke van Santen Beelden www.artsant.nl
Erica Scheper Beelden www.ericascheper.nl
Carmen Schilstra Beelden www.carmenschilstra.nl
Bjorn von Schlippe Beelden www.b-vonschlippe.de
Timo de Smet Keramiek www.maritimo-ameland.nl
Airton de Souza Beelden www.airtonarte.de
Greger Stahlgren Projecten  
Jan Steen Beelden www.jansteen.info
Hannah Streefkerk Projecten www.waanwaar.nl
Simon Thrane Beelden www.simonthrane.dk
Aimée Terburg Beelden www.aterburg.nl
Bea van Twillert Beelden www.bolumen.nl
Bertil Vallien Glas www.kostaboda.nl
Elaine Vis Projecten www.elainevis.nl
Peter de Vis Beelden www.peterdevis.nl
Lieke Vreede Beelden http://www.denoordelijke-etsers.nl/
Petra de Vries Beelden www.petradevries.nl
Moniek Westerman Projecten www.globalfatexchange.com
Uli Winters Objecten www.u-winters.de
Yvonne van Woggelum Beelden www.yvonnevanwoggelum.nl/landschappen/
Leonard Wübbena Beelden www.skulpturengarten-funnix.de

Kunstmaand Ameland gesponsert durch

Entdecken Sie die Geschichten der Sponsoren