2019

Deelnemers Kunstmaand 2019 Discipline Website
Helena Andersson Keramiek

www.helenaandersson.com

Meike Andresen Schilderijen www.meike-andresen.de
Rachel van Balen Project www.rachelsschilderingen.nl
Jenka Barakina Schilderijen www.barakina.com
Estrellita Bartelsman Schilderijen

www.estrellita-bartelsman

Paul Beckers Beelden www.paulbeckers.com
Tom Beijl Schilderijen www.atelier31.nl
David Bramham Installatie www.instagram.com/davidbramham
Sacha Brienesse Project/Glas  www.atelierchanger.nl
Marcel Brosens Project www.marcelbrosens.com
Mariëlle Buckinx Objecten www.maritimo-ameland.nl
Björn Càrlen Digitaal/ Airbrush www.bjorn-carlen.se
Rob Chevallier Fotografie www.robchevallier.com
Sebastiann Coppens Glas www.seglastiaan.be
Andrea Cziesso Fotografie www.andreacziesso.de
Rini van Dam Sculpturen www.rinivandam.nl
Jan Epping Schilderijen www.janepping.nl
Ern Rainer Beelden www.atelierwerkstatt.eu
Karin Esbjörnsson Keramiek www.karinesbjornsson.com
Uwe Fehrman Schilderijen  www.uwefehrman.de
Kristine Fornes Textiel www.kristinefornes.no
Beatrix Fredriks Schilderijen  www.beatrixfrederiks.com
Bavinck Friso Poezie  
Leonieke van de Geer Project www.leoniekevandegeer.com
Christoph Goldberg Sculpturen www.ateliergoldberg.de
Anders Göransson Schilderijen www.andersgoransson.se
Diana van Hal Grafiek www.dianavanhal.nl
Margreet Halma Beelden  www.atelier31.nl 
Henk Helmantel Schilderijen www.helmantel.nl
Greta Hengst Mixed Media www.gratahengst.nl
Herman van Hoogdalem Projecten  www.hermanvanhoogdalem.nl
Annagreet Hoogeland Fotografie www.hoogelandfotografie.nl
Margarita Iribarren Schilderijen www.margaritairibarren.com
Swen Kählert Schilderijen/Objecten www.swenkaehlert.com
Leen Kaldenberg Schilderijen   www.leenkaldenberg.com
Ea ten Kate Textiel  www.eatenkate.com
Luc ten Klooster Project www.lucunique.nl
Marianne Knol Keramiek www.beeldenverbeeld.nl
Hannah Kockx Mixed Media www.hannahkockx.nl
Kosta Boda Glas www.kostboda.com
Roel Kruijer Project www.roelkruijer.com
Iris van Lavieren Grafike/Glas www.irisvanlavieren.nl
Ellen Lindström Sculpturen www.ellenlindstrom.se
Tessa Maagdenberg Grafiek/Papier www.tessamaagdenberg.nl
Beatrice van der Meer Mixed Media www.beatricevandermeer.nl
Carola Mokveld Encaustiek www.carolamokveld.nl
Sabina Nasko Keramiek  www.sabine-nasko-keramik.de
Katarina Norrby Keramiek  
Reinder Ourensma Schilderijen www.reinderourensma.nl
Manuela Rathje Schilderijen  www.ateliermanou.de
Marijke Renia Glas www.renia.nl
Paul van Rosmalen Project www.paulvanrosmalen.nl
Lars Rylander Schilderijen www.larsrylander.com
Leonie van Santvoort Grafiek www.leonievansantvoort.nl
Annie Schoterman Aquarel www.annieschoterman.com
Timo de Smet Mixed Media www.maritimo-ameland.nl
Pim Stallman Schilderijen www.tangoschilderijen.nl
Smoel Project www.smoel-kunstwerkplaats.nl
Steenbeeldhouwers Project Dennis Kuiper, Berry Vermeulen en Frank Beek
Rudi Stuve Schilderijen  www.rudistuve.nl
Hiltje Talsma MIxed Media www.keramiekensierpapier.nl
Tamara Tantico Schilderijen/Objecten www.tamaratantico.nl
Inge van den Thillart Mixed Media/Objecten www.ingevandenthillart.nl
Annemarie van Uden Beelden www.annemarievanuden.nl
Pim Velthuizen Mixed Media www.pimvelthuizen.com
Nina Veluwenkamp Project/Glas www.ninaveluwenkamp.com
Petra Verhees Glas/ Beelden www.petraverhees.nl
Jos Verschaeren Sculpturen/Beelden www.josverschaeren.nl
Wytze Visser Schilderijen www.wytzevisser.nl
Harry Wever Objecten www.harrywever.nl
Mathilde van Wijnen Papier www.mathildevanwijnen.nl
Roswitha Winde-Pauls Keramiek www.winde-pauls.de  
Louise de Winter Schilderijen  www.atelier7.com

Kunstmaand Ameland wordt mede mogelijk gemaakt door

Ontdek de verhalen van de sponsors