2018

Deelnemers Kunstmaand 2018 Discipline Website
Tanja van Abbema Mixed Media

www.tanjavanabbema.exto.nl

Omeira Baloch Textiel  
Herman Bartelds Beelden  
Ghita Beck-Svensen Schilderijen

www.ghitas.dk

Tom Beijl Schilderijen www.atelier31.nl
Steve Bettman Schilderijen www.sbettman.com
Guusje Beverdam Keramiek www.guusjebeverdam.nl
Peter Boersma Mixed Media www.hehallo.nl
Sabine Böhme Schilderijen www.sabine-boehme.de 
Wia Bouma Schilderijen www.wiabouma.nl
Hennie Broers Sieraden www.nyello.nl
Jeroen v/d Brug Glas www.jeroenvandebrug.nl
 Mariëlle Buckinx Mixed Media  www.maritimo-ameland.nl  
 Maaike Buisman Porselein  www.maaikebuisman.nl 
 Oussama Diab Mixed Media   
 Esther van Dijk Schilderijen  www.esthervandijkkunst.com 
 Bart Ensing Beelden  www.bartensing.com 
 Jan Epping Schilderijen   
 Christoph Fischer Keramiek  www.fischer-worpswede.de 
 Irma Frijlink Textiel  www.irmafrijlink.nl 
 Mariëlle Gebben Fotografie  www.mrll.nl 
 Margreet Halma Beelden  www.atelier31.nl 
 Guus Hellegers Beelden www.hellegers.com 
 Hallams Linnea Henriksson Textiel  www.hallamslinnea.com 
 Miriam L'Herminez Mixed Media  www.lherminez.com 
 Kien Hertogs Mixed Media   
 Margareta Hihn Papier  www.margareta-hihn.de 
 Svend Holst-Pedersen Glas  www.svendholstpedersen.dk 
 Jan Hooghiemstra Glas  www.janhooghiemstra.nl 
 Truus Huijbregts Textiel  www.truushuijbregts.nl 
 Hendrike Huijsmans Beelden  www.hendrikehuijsmans.nl 
 Koen Jacobs Mixed Media  www.koenjacobs.amsterdam 
 Manal Jamoukly Mixed Media  www.manalj.com 
 Birgitta Jannesson Beelden  www.birgittajannesson.se 
 Maria Ray Johanson Textiel www.mariaray.com 
 Asa Jungnelius Glas  www.kostaboda.com 
 Dirk Keegstra Fotografie  www.dirkkeegstra.nl 
 Vincent de Kievit Beelden  www.vincentdekievit.com 
 Els Klarenbeek Keramiek  www.elsklarenbeek.nl 
 Gerard van Klaveren Fotografie   
 Gea Koevoets Schilderijen  www.gea-koevoets.nl 
 Kiki Kraaijeveld Schilderijen  www.kikikraaijeveld.nl 
 Alexandra Kunz Schilderijen  www.alexandrakunz.ch 
 Henk de Lange Beelden  www.henkdelange.com 
 Brigitte de Langen Fotografie  www.brigittedelangen.nl 
 Martin Mc William Keramiek  www.martin-mcwilliam.net 
 Louis Niënhuis Beelden  www.louisnienhuis.nl 
 Anders Nils Fotografie  www.andersnils.com 
 Theodora Plas Schilderijen  www.theodoraplas.com 
 Pieter Ploeger Schilderijen  www.ploeger-kunst.nl 
 Jelke Reems Schilderijen  www.jelkeaantwerk.blogspot.com 
 Wim Reimert Schilderijen  www.wreimert.nl
 Jenny Ritzenhoff  Glas  
 Bowe Roodbergen Mixed Media  www.elbowworks.nl  
 Marjan Schaap Klei www.marjanschaap.nl 
 Susanne Silvertant Keramiek  www.susannesilvertant.nl 
 Timo de Smet Glas  www.maritimo-ameland.nl 
 Lotta Schröder Glas  www.lottasoder.se 
 Mattias Stenberg Glas  www.kostaboda.com 
 Petra Tepass Keramiek  www.1050-grad.de
 Bauke Terpstra Beelden  www.houtekster.com 
 Egbarta Veenhuizen Tekeningen  www.egbarta.nl  
 Meint van der Velde Schilderijen  www.meintvandervelde.com 
 Minne Velstra Schilderijen  www.minnevelstra.nl 
 Miriam Verbeek Vilt  www.miriamverbeek.nl 
 Wilma Vermeij Beelden  www.rodekunst.nl 
 Ewout Vis Glas  www.ewoutvis.nl  
 Joke Visser Keramiek  www.atelierdeontmoeting.nl 
 Ellen de Vries Fotografie  www.ellendevries.nl 
 Nadja Willems Fotografie  www.nadja.nl 
 Anneke de Witte Keramiek  www.annekedewitte.nl 
 Carole Witteveen Schilderijen  www.zi-zz-art-nl 
     

Kunstmaand Ameland wordt mede mogelijk gemaakt door

Ontdek de verhalen van de sponsors