2016

Deelnemers Kunstmaand 2016 Discipline Website
Randolph Algera Schilderijen www.art-decor.nl
Amelander Amateur Kunstenaars Schilderijen  
Freddy Andersen Mixed media  
Lars Arvidsson Schilderijen  
Rachel van Balen Projecten  
Baski Schilderijen www.baski.nl
Tom Beijl Schilderijen  
Tineke van den Berg Grafiek www.tinekevandenberg.com
Rob van Bergen Beelden www.robvanbergen.com
Jim Berggren Grafiek  
Emmy Bergsma Tekeningen www.emmybergsma.nl
Katja Berkenbosch Schilderijen www.katjaberkenbosch.nl
Titia Beukema Grafiek www.titiabeukemakunst.nl
Anne Birgitte Beyer Beelden www.loebbinding.dk
Lolke van der Bij & Marianne van Dedem Beelden www.kunstgevoel.com
Wijke van der Bij Grafiek www.wijkevanderbij.nl 
Soren Bjaelde Grafiek

www.bjaelde.dk

Tim Blaauw Grafiek www.timblaauw.nl
Laura Bolscher Project www.laurabolscher.com
Nina Bondeson Grafiek  
Sietske Bosma Grafiek www.sietskebosma.nl
Greetje Brinkman Keramiek www.dehofvanheden.nl
Barbara Broekman Design www.barbarabroekman.nl
Anne Brouwer Grafiek www.holthoogdruk.nl
Mariëlle Buckinx Mixed media www.maritimo-ameland.nl
Karel Buskes Schilderijen www.karelbuskes.nl
Lotte Buur Schilderijen  
L.J.A.D. Creyghton Fotografie www.hindenburgline.eu
Steen Christensen Beelden  
Georges Cuvillier Projecten www.georgescuvillier.be
Silke Decker Keramiek en sieraden www.silkedecker.de
Antoinet Deurloo Keramiek www.AntoinetDeurloo.com
Annelied van Dijk Beelden

www.dochtervandesmit.nl

Jakobine von Dömming en Hein van de Water Glas www.sio2glas.nl
Maria Drott Mixed media  
Willy van der Duyn Grafiek

www.willyvanderduyn.nl

Annemarie Elberse Glas www.atelierae.eu/website/
Anneke Elhorst Schilderijen  
Margit Elmelund Grafiek

www.m-elmelund.dk

Ulla Enevoldsen    
Jan Epping Schilderijen  
Jürgen Ewel Schilderijen www.ewel.se
Eva Forsberg Grafiek  
Hilde van der Gang Fotografie www.hildevandergang.nl
Albert Geertjes Design www.geertjes.nl
Eddy Gheress Beelden

www.gheress.home.xs4all.nl

Karen Gillis Sieraden www.karengillis.nl
Marco Goldenbeld Beelden www.marcogoldenbeld.nl
Elisabet Hall Schilderijen www.akerbokonstnarerna.se
Margreet Halma Beelden  
Handimpression Project Mixed media www.mariannelindberg.dk
www.m-elmelund.dk
www.yngveriber.dk
Jytta Høeg Beelden  
Jan Hofman Grafiek www.janhofman.org 
Fons Hoiting Schilderijen  
Rineke Hollemans Grafiek www.houtsnede.nl
Holt: Grafiek  
Marli Hommel Schilderijen www.marlihommel.com
Sigrid Hovmand Keramiek www.sigridhovmand.de
Marijke Janssen Keramiek www.marijkejanssen.com
Renée Marcus Janssen Beelden www.reneemarcusjanssen.nl
Brita Jeppesen Grafiek  
Micke Johansson Glas www.mickejohankonstglas.se
Hans Jouta Beelden www.jouta.nl
Chennet Juhlin Grafiek  
Metha Kamminga Fotografie

www.methakamminga.nl/Fotografie

Yeung Yuk-Kan Keramiek www.yeungyukkan.com
Peter Keizer Schilderijen www.peterkeizer.com
Anja Knoopers Grafiek www.anjaknoopers.nl
Maria Koijck Beelden www.mariakoijck.com
Suus Kooijman Schilderijen www.suuskooijman.com
Carsten Langkilde Fotografie www.carsten-langkilde.dk
Rita Lentz Grafiek www.ritalentz.nl
Marianne Lindberg Jepsen Grafiek

www.mariannelindberg.dk

Eva Lissinger Schilderijen www.lissinger.com
Gerda Maas Mixed media www.gerdamaas.com
Elise Madderom Grafiek www.elisemadderom.nl
Ans Markus Schilderijen www.ansmarkus.nl
Jeanet Metselaar Sieraden www.jeanetmetselaar.nl
Caroline Möller Keramiek www.keramikhaget.se
Morten MØller Beelden  
Lot Moorrees Keramiek

www.arttrack.nl/LotMoorrees

Mozaiekgilde Glas  
Kristi Neider Grafiek

www.kristineider.org

Nicoline Nieuwehuis Keramiek www.nicnieuwenhuis.nl
Astrid Nobel Projecten www.astridnobel.nl
Corjan Nodelijk Beelden www.corjannodelijk.nl
Dineke Oosting Beelden www.dinekeoosting.nl
Sari Piek Schilderijen www.saripiek.nl
Marjatta Ranta Iso Grafiek

www.sturon.net/marjattasart

Yngve Riber Grafiek

www.yngveriber.dk

Winde Rienstra Design www.winderienstra.com
Christina Ringsberg Grafiek  
Ria Roerdink Beelden  
Jannie Rozema Sieraden www.jannierozema.nl 
Aldrik Salverda Grafiek

www.aldriksalverda.nl

Søren Schaarup en Stinne Teglhus Beelden  
Maria Schilder Beelden

www.mariaschilder.nl

Floortje Sebens Grafiek

www.holthoogdruk.nl

Susanne Silvertant Keramiek

www.susannesilvertant.nl

Lennart Sjögren

Schilderijen  
Marjon Slomp Grafiek

www.marjonslomp.nl

Melis van der Sluis Keramiek

www.potterynewzealand.com

Timo de Smet Keramiek

www.maritimo-ameland.nl

Helene Smit Grafiek

www.guanlanprints.com

Wouter Stips Glas en schilderijen

www.wouterstipsgallery.nl

Mats Svensson Grafiek

www.matssvensson.se

Teigertje en Woelrat Design

www.teigetje-en-woelrat.nl

Marjolein Terwindt Grafiek

www.marjoleinterwindtwetterauw.exto.nl

Bea van Twillert Schilderijen

www.bolumen.nl

Herman van Veen Schilderijen

www.hermanvanveen.com

Antje Veldstra Grafiek

www.antje-veldstra.nl

Monique Verbruggen Glas

www.moglas.nl

Henrik Voldmester Beelden

www.voldmester.dk

Matty de Vries Schilderijen

www.mattydevries.nl 

Saskia Wagenvoort Fotografie

www.saskiawagenvoortartwork.nl

Lars Waldemar Beelden

www.larswaldemar.dk

Jan-Erik Wedholm Grafiek

www.wedholm.nl

Wentink & De Jong Beelden

www.wentinkdejong.com

Hans Westerweel Keramiek

www.hanswesterweelkeramiek.nl

Gabriëlle Westra Schilderijen

www.gabriellewestra.com

Carla Wiersma Beelden

www.carlawiersma.nl

Kika Wijnhoud Mixed media

www.kika-art.nl

Theo de Witte Schilderijen www.dewitte.nl/atelier/
Henk Wolvers  Keramiek  WWW.HENKWOLVERS.COM 

Kunstmaand Ameland wordt mede mogelijk gemaakt door

Ontdek de verhalen van de sponsors